İletişim

Temizlik Hizmetleri

 • Ev Villa Yalı Temizliği

  Ev Temizliği hizmeti konut ve Meskenlerin konumuna göre, İNŞAAT ve TADİLAT sonrası, İLAÇLAMA ve TAŞINMA sonrası, DOĞAL AFET ( yangın, su basması vb. ) ikamet halinde oturulan EŞYALI KONUT olmak üzere birkaç çeşittir. Ev temizliği için VESTA GRUP Hizmetleri’ tercih etmeniz durumunda Temizlik hizmetinin ifası için gerekli tüm kimyasal ve ekipmanlar, Personel, Ulaşım ve Yemek giderleri tarafımızdan karşılanacak olup EKSTRE bir ücret talebinde bulunulmayacaktır. İkamet alanlarımız bizler için iç dünyamızın dışa dönük tek göstergesidir. Temizlik hizmeti kadar bu hizmetin ifası esnasında konutta bilinçsiz uygulamalardan meydana gelecek hasarlarda düşünülüp bu konuda uzman ekip tarafından lokal kimyasal kullanımı ile ( kullanılacak alanın türüne ve dokusuna göre) olabilecek en üst düzeyde hijyen sağlanmalıdır. Konut temizliklerini VESTA GRUP metre kare sınırlaması koymadan sizin talep ettiğiniz kalitede hizmeti aldığınızı beyan edeceğiniz ana kadar TAVANDAN TABANA, bir iş günü içerisinde ANAHTAR TESLİM tamamlamaktadır.

 • Ofis, Büro, İşyeri Temizliği

  Zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız OFİS, BÜRO ve İŞ YERLERİNİZDE rahat ve temiz bir ortam yaratmak için VESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak, Full-Time (sürekli görev alacak bordrolu temizlik hizmetleri), Part-Time ( Günün belli saatleri, haftanın-ayın belli günleri, haftada-on beş günde-ayda bir seferlik ) seçenekleri ile profesyonel personel, cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında temizlik hizmetlerinize TALİBİZ.. Tüm ofis mobilyaları, jaluzi, stor perde, bekleme ve misafir oturma gurupları, pencereler, cam paravan ve aynalar, banyo ve lavabolar, aydınlatma aparatları, havalandırma aksesuarları, zemin kaplamaları, raf, tezgah ve vitrin temizlikleri kısacası temizlenmesi gereken her nokta. Çalıştığınız alanın temizliğini biz üstlenelim, sizde bu temiz ortamda çalışmanın keyfini sürün.

 • Site, Blok, Lojman Temizliği

  Metropol yaşamın en önemli parçası olan toplu ikamet alanları ( Site, Blok, Plaza, Lojman, Apartman, vb. ) özellikle ortak kullanım alanları yeterince hijyenik tutulamaz ve düzenli temizlenmez ise başta solunum ve temas yolu ile olmak üzere birçok bulaşıcı hastalığa adeta davetiye çıkarırlar. VESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak bu tür toplu ikamet alanlarında Full-time, ( bordrolu sürekli temizlik hizmetleri personeli ) Partt-time ( günün belli saatleri, haftanın belli günleri ) ve detaylı Genel temizlik hizmetleri ( haftada, on beş günde veya ayda bir seferlik ) olmak üzere hizmet talep edilen alanın gereksinimleri doğrultusunda projelendirilerek temizlik hizmeti sunulmaktadır

 • İbadethane Temizliği

  Tüm dinlerin ortak teması olan temizlik, yaşamsal gereksinim kadar, İnanılana en yakın olunan ibadet haneler içinde hayati bir önem arz etmektedir. VESTA GRUP Hizmetleri olarak toplum için bu denli önem arz eden mekânların, hak ettiği şekilde temiz olması adına, tarafımıza ihtiyaç duyulan her an, şüphesiz maksimum hassasiyetle en iyi sonuca ulaşacağımızdan eminiz.

 • Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği

  Tüketici Kesimin her türlü tüketim ihtiyacını bir tek noktaya toplayabilmenin en akılcı yolu olan AVM ler, hem konum hem de süreklilik arz eden yoğunlukta oldukları için temiz ve mümkün olduğu kadar bakımlı olmak zorundadır. VESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak genel rutin temizlik konusunda uzman kadromuzla büyük alış veriş ve yaşam merkezlerine hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 • Hotel, Motel, Pansiyon, Misafir hane Vb. Konaklama ve Turizm alan temizlikleri

  Full-time ( tam zamanlı Bordrolu ) ve parti-time ( yarım zamanlı belli saat aralıklarında ) blok ve ortak kullanım alanları genel ve detaylı rutin temizlik hizmetleri, bodrum, kazan dairesi, depo, koridor ve merdiven boşluk temizlik hizmetleri, ortak kullanım alanları ( kamelya, cafe, restoran bisiklet ve yürüyüş yolu, çocuk park ve bahçeleri, oto park vb.) temizlik hizmetleri, kemirgen ve sürüngen haşere ilaçlama hizmetleri, market servis hizmetleri, açık ve kapalı alan bitki bakım hizmetleri ( bahçıvan ) VESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ bünyesinde mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

 • Hastane ve Sağlık Merkezleri Temizliği

  VESTA GRUP Hizmetleri olarak hastane temizliğinde dikkate aldığımız en önemli unsur tüm alanların sadece temizlenmesi değil ayni zamanda %100 hijyenik olmasıdır. Ayrıca VESTA GRUP Hizmetleri olarak Hastane temizliklerinde insan sağlığına zarar vermeyen, doğal temizlik ürünleri ile temizlik yapılmaktadır. Hastane temizliğinde kullandığımız temizlik ürünleri Avrupa Birliği onaylı ve Türkiye de Hıfsızha onaylı temizlik ürünleridir. Hastane temizliği diğer meskenlerin temizliklerinde olduğu gibi inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik hizmeti, taşınma öncesi temizliği ve faaliyetteki hastane temizliği gibi olabilmektedir.

 • Okul, Yurt, Kampüs Vb. eğitim alan temizlikleri

  OKUL YURT VE KAMPÜSLER VESTA GRUP Hizmetleri olarak İstanbul genelinde mevcut kamu ve özel tüm eğitim kurumlarına ve eğitime dayalı tüm yerleşkelere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Okullar, kolejler, dershaneler, yurtlar, kreşler, fakülte binaları, kampüsler kısacası eğitime hizmet eden her alanda maksimum kalitede hizmeti minimum bedelde sunmaya talibiz. Ücretsiz uzman incelemesi ve fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

 • Halı ve Koltuk Yıkama

  VESTA GRUP Hizmetleri olarak bulunduğunuz her mekânın duvardan duvara zemin halılarını En son sistem Kuru köpük halı yıkama sistemi ile %94 sonuç garantili iki (2 ) saat sonrasında kullanıma hazır halde yıkamaktayız. Ücretsiz ekspertizimiz ve inanamayacağınız fiyat teklifimizi duymak için bizi arayabilirsiniz

 • Afet Sonrası Temizlik

  Yangın ve Su baskını, gibi üzücü olaylar sonrası Ev ve İş yerleri temizliği VESTA TEMİZLİK şirketimizin yaptığı temizlik işleri arasındadır. Yangın çıkmış, Su başmış veya selden yağmurdan dolayı zarar görmüş Ev ve İşyerlerinin Su çekme ve Genel temizliği için VESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ ile irtibat kurabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz. Vidanjör, Vakum, Su çekme ve kurutma motorlarımız ve tecrübeli personelimizle kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarda sunmaktayız.

 • Duvar ve Tavan Temizliği

  Yapmış olduğumuz temizliklerden en çok talep gören duvar silimi siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ev, İş, Büro ve farklı mekanlarda duvar boyası silinmeye elverişli olduğu takdirde %100 kesin netice alabileceğiniz ve köklü temizlik yapılması gereken durumlarda duvar temizlenir. Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzeme ile yapılmaktadır. Yılda bir kez silinmesi gerekmektedir.

 • Zemin Cilalama ve Bakım Temizliğİ

  Türüne göre zemin kaplamalarının cilalanması kristalize ve polimerize (süt cila) olarak iki farklı tür ve uygulama değişkenliği göstermektedir VESTA GRUP Hizmetleri olarak ziyadesi ile hassasiyet ve profesyonellik gerektiren bu uygulama türüne ücretsiz ekspertiz ve iş bilir ekibimiz ile en muazzam sonuç odaklı profesyonel cilalama işlerinize talibiz

 • İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

  VESTA GRUP Hizmetleri İnşaat ve tadilat sonrasında Site, Bina, Ev, İşyeri Hastane, Okul, AVM, Plaza Gibi mekânların temizliği konusunda A'dan, Z'ye inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Moloz, hafriyat atımı, zemin cam ve muhtelif alanlara yapışmış çimento silikon, alçı kalıntıları, Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer ve ıslak zeminler her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp inşaat sonrası anahtar teslim Detaylı Genel temizlik hizmeti sunmaktadır.

 • Dış Cephe Kaplama, Cam Temizliği

  Binaların dış cephe yüzey (alüminyum profil, alikopat, taş, plastik ve cam kaplama ) temizliği teknolojik ekipmanlar (sepetli vinç, dağcı halatı, seyyar asma asansör, uzatmalı merdiven gibi) kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılır. VESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak bizim için öncelikle personel güvenlik tedbirleri ve AZAMİ müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bu alanda da tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan VESTA TEMİZLİK, siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

 • Depo, Antrepo, Meydan, Otopark, Stat Vb. alan temizlik hizmetleri

  VESTA GRUP Profesyonel temizlik hizmetleri olarak Depo, Antrepo, Meydan, Otopark, Stat Vb. Alanların gerekli görülen her tür ince detaylı temizlik hizmetleri Son sistem sistem teknik donanımlı makine ve hizmet verilecek alanın tür ve cinsine uygun TSE Standartlarında Özel Temizlik kimyasalları ile ince detaylı genel temizlik hizmetleri verilir.

 • Fuar Alanları ve Stantlar

  FUAR ALANLARI VE STANT VESTA GRUP Hizmetleri olarak, Firmanızın stant montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte, temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fuar stantlarının kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri, koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz. Aktif Fuar surecide talebiniz doğrultusunda dönemlik ful-time temizlik personeli hizmetimizde devam etmektedir.

 • Sanayi Tipi Endüstriyel Temizlik

  Fabrika, İmalat hane ve Endüstriyel alanların Genel temizlik hizmetleri, profesyonel ekspertiz sonucu konusunda uzman kontrolörlerimiz gözetiminde yapılarak, çalışma ve iş ortamına hazırlanır. Temizlik hizmetlerinin en zor uygulanabildiği endüstriyel alanlar, mekanik kir ve yağ temizliği konusunda, işinde uzman ekip ve etkili kimyasal desteği ile mümkündür. VESTA GRUP Hizmetleri bu hususta da mevcut tecrübeleri ve referansları ile siz değerli dostlarımıza hizmet sunmaktan onur duyar.

 • Toplu taşıma ulaşım, Kara, Hava Ve Deniz araçları Temizlik hizmetleri

  VESTA GRUP Profesyonel temizlik hizmetleri olarak Toplu ulaşımda kullanılan VİAYPİ Otobüs, Minibüs, Makam otoları, Yat, Gemi, Vapur, Tekne, Jet, Uçak, Helikopter Vb. araçların son sistem teknik donanımlı makine ve hizmet verilecek alanın tür ve cinsine uygun TSE Standartlarında Özel Temizlik kimyasalları ile ince detaylı genel temizlik hizmetleri verilir.