İletişim

VESTA GRUP

VESTA 1998 yılında Almanya'nın Frankfurt şehrinde Profesyonel Temizlik Hizmetleri, Peyzaj ve İlaçlama hizmetleri! Aynı Zaman’da Endüstriyel Sanayi tipi Temizlik Makinaları Satış ve Pazarlama iştirak kollarıyla kurulmuş olup. 2011 yılı itibari ile de Türkiye'de merkezi İstanbul olmak üzere hizmet vermeye başlamış olan, Öz sermayesi Tamamen firma sahibi Türk girişimci İdris ÖZÇELİK'e ait kurumsal bir yapıdır.

Türkiye`de bilinir hizmet sektörü işleyişi maalesef'ki yeterince profesyonel ve sektörün gerektirdiği kadar ciddiyet ve hassasiyetle ele alınmıyor olması. VESTA GRUP'u diğer sektörle iştirakle muadil firmalardan ayrıcalıklı kılıp ülke genelinde ilk hizmetinden itibaren farklı olduğunu hissettirmiştir.

Siz değerli DOSTLARIMIZ ! Profesyonel Temizlik, Peyzaj ve İlaçlama Hizmetlerine ve Endüstriyel Sanayi tipi Temizlik makinaları Yelpazemizde mevcut ürünlerimize ihtiyaç duyduğunuz müddetçe! Biz sosyal ve kültürel Yeterliliğe haiz eğitimli Yönetici kadromuz, sürekli eğitimlerle desteklenen iş ahlakı kadar İnsani değerleri ile üstün niteliklerde Hizmetli kadrolarımız ve 75 farklı işlev ve modelde Makine parkurumuzla yanınızda olmaktan gurur duyarız.