İletişim

VESTA GRUP MİSYONUMUZ

İnsan oğlunun var oluşundan beri iş yada özel yaşam İkamet haneleri temizliği azami ölçüde önem ve hassasiyet gerektirmiştir. 1990 yıllara kadar kurumsal yapılar kendi bünyelerinde temizlik hizmetlisi idame ettirmeyi güçlerinin bir göstergesi konutlarda ise ev hanımının temizlik hizmeti asli görevi olarak kabul görmüş kültürel yapı ile devam etmektedir. 1990 ların başında modern çağın gereksinimi olan zamana bağlı ekonomik tasarruf projeleri ile hayat bulan profesyonel temizlik hizmetleri toplumun o tarihe kadar mevcut iradesinde olan yapının ne kadar gereksiz bir zaman ve para kaybı olduğunu belirgisi olmuştur. Bu konuda en önemli etken muhatap alınan temizlik şirketinin ekonomik yapısı teknolojik donanımı ve istihdam profesyonellik derecesini inceleyip söz konusu hizmetin ifası ve sonrasında destekleyici profesyonel bir hizmet almalıdır. İştiraki gereği en zor ve meşakkatli sektörlerinden biri olan temizlik hizmetleri melesteki sosyal ve kültürel bir tabanı netleşmemiş ilköğretim derecesinde ekonomik koşullar gereği kırsaldan göç etmiş personel idamesi ve hizmet öncesi elle tutulur gözle görülür Showrumun da sergileyebileceği bir materyal olmayışı buna bağlı kalite yada kalitesizliği ancak uygulanan hizmet sonunda aşina olacağı bir sektördür. Sektörün bu denli muamma yapısı işsizliği yoğun olduğu ülkemizde bireylerin konudan bihaber olmasına rağmen çok küçük sermayelerle girişimci olmaları hevesini doğurmuştur. Şu an 2012 Ocak ayı itibari ile tahmini 3700 temizlik firması bünyesinde bulunduran İstanbul şehri ile o karmaşanın en belirgin göstergesidir.

Sevindirici olan odur ki temizlik işi nedenli profesyonellik ve modern çağdaş ekipman altyapısı muhatap firmanın istihdam kadrosundaki profesyonellik artık tüketici diye sınıflandırılan hizmet ihtiyacı duyan bireyler veya kurumlar tarafından fark edilmiştir. VESTA GRUP nin mevcut sektöründe diğer firmalardan ayrıcalıklı kılan da odur ki derecesi, ebadı kullanım durumu ne olursa olsun verilecek hizmetin ifasında iş ahlakıyla bireysel ahlakı bir bütün tutup azami hassasiyet ve özenle ticari karlılıktan ziyade dostluk ve güveni kazana bilme çabasıdır.

Siz kıymetli dostlarımız hizmete ihtiyacınız olan her an güvenilir ve kendinden emin bir yapıyla bütünleşme arzusunda olduğunuz müddetçe VESTA GRUP her geçen günü tecrübe ve dostluk adına değerler kazancı sayarak büyümeye devam edecektir.